reklamı kapat

POPÜLER

fantasti canavarlar jude law

Jude Law Fantastik Canavarlar ve Marvel dünyasını karşılaştırdı

Marvel Sinematik Evreni’ne ve Fantastik Canavarlar serisine dahil olan Jude Law bu iki dünyayı enteresan bir noktadan ele alarak karşılaştırdı.

Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse Jude Law, Fantastik Canavarlar Grindelwald’ın Suçları filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Harry Potter kitapları ve filmleri sayesinde tanıdığımız Albus Dumbledore’un genç haline hayat veriyor. Warner Bros’un bu önemli rol için Jude Law’ı seçmesi uzunca süre gündemden düşmemişti. Sevilen oyuncu daha sonra Marvel Sinematik Evreni’ne de dahil oldu. Onu gelecek sene vizyona girecek Captain Marvel filminde göreceğiz. Onun hangi karaktere hayat vereceğini henüz bilmiyoruz. Söylentiler Mar-Vell olabileceğine işaret ediyor fakat henüz netleşen bir durum yok.

İki önemli dünyaya birden dahil olan Jude Law, Harry Potter ve Marvel dünyalarını gizliliğe verilen önem açısından birbiriyle karşılaştırdı. Aradaki farklı şu sözlerle ifade etti: “İki dünyanın gizliliğe verdiği önem ve bu konudaki tavırları İngiltere ve Amerika arasındaki fark gibi. Fantastik Canavarlar serisinde gizli olan bir şeyi açık etmeyeceğimiz varsayılıyorç Böyle bir şey yapacak olursak da ‘lütfen bunu tekrar etme’ diye uyarı alırız. Elbette sessiz sedasız bir şekilde öldürülme ihtimalimiz de var. Marvel de ise her şey baştan belli. ‘Sakın bunu kimseye söyleme’ diye net bir şekilde uyarılıyorsunuz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki her iki taraf da gizliliğe fazlasıyla önem veriyor fakat bu durumu ifade ediş biçimleri çok daha farklı. Bakalım Jude Law‘ın hayat verdiği Marvel karakterini ne zaman öğrenebileceğiz?

İlginizi çekebilir

Captain Marvel fragmanı