reklamı kapat

POPÜLER

Los Angeles Otomobil Fuarı 2016’da kullanıcıları bekleyen sürprizler

Los Angeles Otomobil Fuarı, her yıl olduğu gibi bu yılda birçok önemli üreticinin yeni modellerini sergileyeceği bir organizasyon olacak. İşte bu yılki fuarın en çok ilgi görmesi beklenen modelleri.

Dünya çapında düzenlenen Otomobil Fuar’ları arasında en köklü organizasyonlardan birisi olan Los Angeles Otomobil Fuarı her yıl olduğu gibi bu yılda kapılarını açmaya hazırlanıyor. Detroit, Tokyo, Cenevre ve Paris gibi en prestijli fuarlar arasında yer alan Los Angeles Otomobil Fuarı 1907 yılından beri düzenleniyor. Dünyanın çeşitli yerlerinden basın mensuplarını ve otomobil tutkunlarını bir araya getirecek olan fuar kapılarını 18 Kasım‘da açacak. Fuar kapsamında tanıtılacak olan kimi modeller geride bırakmaya hazırlandığımız 2016’nın başında, bazı fuarlarda boy göstermişken kimi modeller ilk kez kullanıcıların beğenisine sunulacak. Her sene olduğu gibi bu yılda fuarın kilit modelleri yine kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılaşacak. İşte Los Angeles Otomobil Fuarı kapsamında tanıtılacak bu yılın önemli modelleri;

Alfa Romeo Stelvio

alfaromeostelvio

Alfa Romeo’nun premium segment SUV temsilcisi Stelvio bugüne kadar birçok kez test sırasında kameralara yakalandı. Jaguar F-Pace, BMW X3 ve Mercedes GLC modelleriyle kıyasıya bir rekabet içerisine girecek olan Stelvio’nun dünya prömiyeri fuar kapsamında gerçekleştirilecek.

BMW iPerformance

bmw-i8-front

BMW’nin elektrikli ve hybrid teknolojisinin yeni nesiller ürün gamını fuar kapsamında tanıtması bekleniyor. Tanıtılması beklenen modeller arasında 740e, 330e, artırılmış menzil değeriyle yeni nesil i3 ve markanın sport hybrid modeli i8‘in yeni nesli yer alıyor.

Honda Civic Si

2018civictyper6

Honda, Paris Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirdiği yeni nesil Type R‘ın tanıtımının ardından, Amerika’da da Civic Si modelini kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Coupe tasarımıyla gelmesi beklenen Civic Si’de geçtiğimiz süreçte test sırasında kamuflajlı olarak kameralara yakalananan modeller arasında.

Jaguar Electric SUV

jaguarlogo

Resmi bir açıklamama olmamasına karşın söylentiler, Jaguar’ın F-Pace’in ardından SUV pazarına tamamen elektrikli bir modeli, Los Angeles Otomobil Fuarı kapsamında sunma hazırlığı yönünde yoğunlaşıyor. Markanın uzun bir aradan sonra elektrikli Formula ile yarış platformuna dönmesi ve Panasonic ile yapılan ortaklık bu iddiaları bir hayli güçlendirdi.

MINI Countryman

minicooperhybrid

İkinci jenerasyonuyla kullanıcıların karşısına çıkacak olan Mini Countryman’in geçtiğimiz günlerde hybrid teknolojisi ile sunulacağı açıklanmıştı. Yenilenen platformuyla ilk kez kullanıcılarla buluşacak olan model, markanın yeni ilk elektrikli motora sahip modeli olmaya hazırlanıyor.

Subaru Concept

subaruimprezaconcept

Bir diğer dedikoduda Subaru cephesi üzerinde yoğunlaşıyor. Geçtiğimiz yıl yine Los Angeles Otomobil Fuarı’nda Impreza Saloon konseptini tanıtan Subaru’nun, bu yıl özellikle Avrupa pazarına hitap eden yeni bir SUV modeli üzerinde yoğun mesai harcadığı söyleniyor.

Volkswagen Atlas

volkswagenatlas

Fuarın belkide en çok merak edilen modellerinden biriside Volkswagen’ın isim tercihiyle otoriteleri şaşırttığı SUV modeli Atlas olacak. İlk kez kullanıcıların karşısına çıkacak olan model geçtiğimiz süreçte test sırasında kameralara yakalanmıştı.

İLGİLİ HABERLER