reklamı kapat

POPÜLER

Cenevre Otomobil Fuarı
Corona Virüsü, New York Otomobil Fuarı

Cenevre Otomobil Fuarı organizasyon yönetiminden Corona virüsü açıklaması

Kısa süre içerisinde katılımcılarını ağırlamaya başlayacak olan Cenevre Otomobil Fuarı, tüm yönetim ekibi olarak Corona virüsü konusuna hazırlanıyor.

3 Mart itibarıyla kapılarını açmaya hazırlanan Cenevre Otomobil Fuarı, beraberinde getireceği modellerin gelişmeleriyle gündemde olmaya devam ediyor. Organizasyonu bu yıl bambaşka bir noktaya konumlandıracak maddelerden birisiyse Corona virüsü olacak. Mobil Dünya Kongresi başta olmak üzere önemli organizasyonların iptal edilmesine neden olan salgına rağmen bu yıl gerçekleştirileceği açıklanan Cenevre fuarı yetkilileri, sayılı günler kala önemli açıklamalarda bulundu. Hem katılımcılardan hem de ziyaretçilerden çevrelerine dikkat etmelerini ve salgınının yayılmasına karşı önlemler almasını özellikle belirten yönetim, çalışanların da buna katkı sağlayacağını ifade ediyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cenevre Otomobil Fuarı katılımcı sayısında büyük azalma bekleniyor

Fuara riskli olarak kabul edilen bölgelerden gelecek katılımcıları gerekli kontrollerden geçmesi ve İsviçre’ye gelmeden önceki 14 gün içinde herhangi bir enfeksiyon belirtisi göstermemesi de yapılan açıklamalarda dikkat çekiyor. Bu yılki gösteri için alınan önlemler arasında, temasın yoğun olacağı noktalarında artırılan temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları, uyarı tabelaları ve eğitim nitelinde bilgilendirmeler var. Organizasyon ekibinin öne çıkardığı maddeler şu şekikde;

– Ellerinizi düzenli olarak ve alkol bazlı bir el ovma ile iyice temizleyin.
– Kendinizle öksüren veya hapşıran herkes arasında en az 1 metre (3 feet) mesafe bırakın
– Gözlerinize, burnunuza veya ağzınıza dokunmaktan kaçının
– Hapşırma veya öksürme gibi hissediyorsanız, ağzınızı kapatırken olduğu gibi iyi solunum hijyenine uyduğunuzdan emin olun.

Her yıl yaklaşık 600.000 ziyaretçiyi ağırlayan fuarın salgın nedeniyle bu yıl ciddi bir kayıp yaşaması bekleniyor. Organizasyon 15 Mart’a kadar açık olacak.

İlginizi çekebilir

Tam elektrikli Volvo XC40 Recharge