reklamı kapat

POPÜLER

batgirl

Marvel yıldızı Karen Gillan Batgirl olarak nasıl görünür?

Marvel filmlerinde Nebula rolünde seyrettiğimiz Karen Gillan geçtiğimiz günlerde Batgirl karakteriyle ilgilendiğini açıkladı. Hayranlar onun bu isteğini gerçeğe dönüştürmekte gecikmedi.

Kısaca özetlemek gerekirse Karen Gillan son yıllarda aksiyon yıldızı olma yolunda ilerliyor. Marvel Sinematik Evreni’nde Nebula olmasının ardından Dwayne Johnson ile Jumanji serisine dahil oldu. Onun bu alanda oldukça başarılı olduğunu gördük. Sevilen oyuncu bu alandaki başarısını Batgirl filmine taşımak istediğini kısa bir süre önce açıklamıştı. Tam olarak “Batgirl’e hayat vermek güzel olurdu. En sevdiğim film The Dark Knight. Filmin yönetmenlik tarzını çok beğeniyorum. Bu yüzden o dünyanın içinde çalışmak güzel olurdu. Yönetmen olarak. Hadi DC, biraz da buraya bak!” sözlerini sarf etmişti. Onun bu isteği hayranları heyecanlandırdı. İzleyiciler onun Batgirl rolü için ideal isim olabileceğini düşünmeye başladı. Hayranlar ise oyuncuyu Batgirl’le buluşturmaya başladı bile.

Hayranların Batgirl heyecanı

apexform isimli bir Instagram kullanıcısı Karen Gillan’ı Batgirl görüntüsüne soktu. Ortaya çıkan başarılı sonucu da kendi hesabı üzerinden paylaştı. Onun bu çalışması büyük beğeni topladı. Yorumların büyük çoğunluğu ortaya çıkan sonucu överken, Karen Gillan’ın bu rol için ideal olduğunu ifade ediyor. İzleyiciler arasında oluşan bu olumlu hava Warner Bros. stüdyolarının vereceği kararı etkileyecek mi, bekleyip hep birlikte göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı