reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Marvel yıldızının yalanladığı Black Widow söylentisi

Marvel stüdyolarının bir süredir çekimlerine devam ettiği Black Widow filmine dair oldukça az detay biliyoruz. Büyük gizlilik içinde geliştirilen projeye dair yeni iddialar gündeme gelmeye devam ediyor. Filmin yıldızı son söylentileri oldukça açık bir şekilde yalanlamayı tercih etti.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame‘in ardından yakın gelecekte seyredeceğimiz Marvel projeleri arasında Black Widow solo filmi de yer alıyor. Başrolünü Scatlett Johansson‘ın üstlendiği filmin çekimleri devam ediyor. Bu süreçte filmin oyuncu kadrosunda Netflix dizisi Stranger Things ile tanıdığımız David Harbour yer alıyor. Onun filmde hangi karaktere hayat verdiğine dair hiçbir fikrimiz yok. Fakat bu Marvel hayranlarının farklı teoriler üretmesine engel olmuyor.

Black Widow iddiasını yalanladı

Disney stüdyolarının 20th Century Fox’u satın almasıyla Fantastic Four ve X-Men karakterleri Marvel stüdyolarına geri döndü. Bu sebeple geliştirilen teoiler çok daha kapsamlı ve şaşırtıcı bir hal aldı. David Harbour’un da Fantastic Four ekibinden The Thing‘e hayat verdiğine dair söylentiler internette dolaşıyordu. Bu söylentilerin sebebi oyuncunun daha önce yaptığı bir açıklamada İngilizce’de “şey” anlamına gelen “thing” kelimesini vurgulamasıydı. Sevilen oyuncu geçtiğimiz günlerde Cinemablend’e konuştu ve bu söylentileri şu sözlerle yalanladı: “Hangi karaktere hayat verebileceğime dair çok fazla söylenti var. Black Widow projesi hakkında hiçbir şey söyleyemem. Thing kelimesi günlük hayatta çok kullandığım bir kelime, o kadar.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Marvel Sinematik Evreni’nde Fantastic Four beklentileri yakın gelecekte gerçeğe dönüşmeyecek. Açıkçası bunun ilk adımının Black Widow solo filmi olmaması şaşırtıcı değil. Bu ekip kendi filmini hak ediyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı