reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty 4. sezon

Rick and Morty 4. sezon için umutları yıkan açıklama

Geçtiğimiz ocak ayında sizlerle Rick and Morty 4. sezon üzerinde kimsenin çalışmadığını paylaşmıştık. Neden kimsenin dizinin yeni sezonuyla uğraşmadığı ortaya çıktı.

Adult Swim’in popüler dizisi Rick and Morty, uzun bir aranın ardından 3. sezonla hayranlarla buluşmuş ve büyük ilgiyle karşılanmıştı. Hayranların teori üzerine teori geliştirdiği dizi, son sezonunu bir kez daha ucu açık bir şekilde bitirdi. Haliyle bizim de yeni sezon için umutlanmamıza sebep oldular. Dizinin popülerliği de göz önüne alınınca yeni sezonun gelmemesi için pek bir sebep görememiştik. Ancak durumlar şimdilik öyle değilmiş gibi. Hatırlarsanız ocak ayında sizlerle bir haber paylaşmıştık. Yazar ve seslendirmen Ryan Ridley’nin Detroit Cast’a yaptığı açıklamada dizinin 4. sezonu için kimsenin çalışmadığı belirtilmişti. Bunun sebebi belli oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adult Swim’den henüz onay yok

Olay kızgın hayranlardan birinin yazar Dan Harmon’a Twitter üzerinden mesaj atmasıyla ortaya çıktı. Harmon’a bir an önce diziyi yazıp bitirmesi gerektiğini ve herkesin onu beklediğini söyleyen hayran beklenmedik bir cevap aldı. Harmon yaptığı açıklamada Cartoon Network’ün alt kuruluşu Adult Swim’in yeni sezon onayını vermediğini bu sebeple dizinin senaryosuna girişmediğini belirtti. Bu derece popüler bir dizinin hala yeni sezon onayı almamış olması ise hayranlar için büyük bir sürpriz.

Rick and Morty 4. sezon onayı alır mı bilemiyoruz. Ancak Adult Swim’in bu kadar popüler bir seriyi böylece bırakacağına inanmıyoruz. Yine de yeni sezon onayı gelse dahi, hayranlar yeni bölümler için uzun süre beklemek durumunda kalacak…

İlgili video

Rick and Morty 3. sezon fragmanı