reklamı kapat

POPÜLER

deadpool 2 youtube

Ryan Reynolds’ın Deadpool oyunu ile imtihanı [Video]

YouTube‘un en popüler oyun kanallarından Jacksepticeye, Deadpool 2 filmi öncesi Ryan Reynolds‘la eğlenceli bir videoya imza atıyor.

YouTube’da oyun videolarıyla tanınan Jacksepticeye, yeni videosunda Ryan Reynolds’a Deadpool’u nasıl “oynayacağını” öğretmeye çalışıyor. Deadpool 2 filmi öncesi gerçekleşen buluşmada Reynolds’un YouTube’daki “oyunculuk” kariyeri ise hızlı sonlanıyor. Castlevania’dan bu yana oyun oynamadığını kaydeden Reynolds, kontrolörü Jacksepticeye’a devrediyor ve soru cevap kısmı da başlıyor. Nolan North’un oyundaki Deadpool seslendirmesine övgüler dizmeyi ihmal etmeyen Reynolds, film çekiminde en eğlendiği sahnelerin Josh Brolin’in canlandırdığı Cable sahneleri olduğunu kaydediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Esprilerin ne kadarı doğaçlama?

Reynolds’ın sosyal medyadaki esprili dili konusundaki başarısı filme de yansımış. Jacksepticeye filmdeki şakaların ne kadarının doğaçlama olduğunu sorduğunda Reynolds “yarı yarıya” diyor. Reynolds yapamadığı şakaya da değiniyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Reynolds’ın filmde Disney ile ilgili bir şakası olduğunu ancak bu şakanın filmden çıkarıldığını paylaşmıştık. Bunun dışında istedikleri her şeyin filmde olduğunu ve çıkarılmadığını kaydeden ünlü aktör, yeni filmde biraz daha özgür olduklarını da söylüyor.

Reynolds ikinci filmi şu şekilde özetliyor: “İlk film bir aşk filmiydi. İkinci filmde de aşk var elbette ancak bu bir aile filmi.” Tabii Reynolds aile derken filmin ailelere uygun olduğunu belirtmiyor. Filme ailecek gitmeyi düşünenler için R-Rated olan filmin küçüklere uygun olmayan sahneler içereceğini tekrar hatırlatalım. Geçtiğimiz filmde bu belirtilmesine karşın aileler çocuklarıyla filme gidince büyük bir karmaşa yaşanmıştı zira.

Deadpool 2, 18 Mayıs‘ta vizyona girecek. İkilinin Deadpool oynamasını ise haberin devamında izleyebilirsiniz.

Video