reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 kullanıcılarının yüzünü güldürecek haber

Samsung Galaxy S20 ailesi kısa bir süre önce yeşil ekran sorunuyla karşı karşıya gelmişti.. Şirket bu haftanın başında güncellemeyi belli ülkelerde indirmeye sunmuştu. 

Şirket bu güncellemeyi artık daha fazla ülke için dağıtmaya başladı. Güncellemenin ardından yeşil ekran sorunu yaşayan kullanıcılarının bu sorunu yaşamayacağını söylemek mümkün. Exynos 990’lı cihazlarda görülen bu sorunun 120 Hz’de ve düşük parlaklık değerinde ortaya çıktığını belirtelim. Güncelleme ekranla ilgili soruna çözüm getirse de yavaş sorununu ortadan kaldırmıyor. Kullanıcılardan gelen bilgilere göre Galaxy S20 Ultra’nın şarjı 1 saat 20 dakikada 0’dan 100’e ulaşıyor.  Daha önceden telefonun 60 dakikada şarj edildiğini söyleyelim. Önümüzdeki günlerde gelecek güncellemeyle bu sorunun da çözüme kavuşacağı ifade ediliyor. Telefonun ayrıca otomatik netleme konusunda da sorunlar yaşadığı dile getiriliyor. Kullanıcılara göre Galaxy S20 Ultra kullanıcıları 10 cm mesafeden daha yakına netleme yapamıyor. Bunun arkasında yüksek megapiksel değeri nedeniyle kurulan özel altyapının olduğu aktarılıyor. Kullanıcılar ise belge tarama gibi durumlarda bunun kötü olduğunu ve yazılım güncellemesiyle daha yakından netlemenin mümkün kılınmasını talep ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Ultra 108 megapiksel kamerasıyla fark yaratıyor

Ultra modeli, 108 megapiksellik kamerasıyla özellikle fotoğraf çekimine önemine veren kullanıcıları hedef alıyor. 108 megapiksel ana kamerası haricinde 10 kat optik yakınlaştırma yapabilen Ultra modeli aynı zamanda 8K video kayıt yeteceğine de sahip. Diğer Galaxy modellerinde 108 megapiksel ana kamera yer almasa da bu modeller de kamera performanslarıyla dikkat çekiyor. Exynos 990 işlemcisinden güç alan modeller kamera performansları kadar tasarımlarıyla da göze çarpıyor. Samsung Galaxy Note10 ailesinde olduğu gibi Infinity-O ekranı bünyesinde barındıran telefonlar tasarıma önem veren kullanıcıları da hedef alıyor.

İlginizi çekebilir

Galaxy Flip Z katlanabilir yapısıyla dikkat çekiyor