reklamı kapat

POPÜLER

Skoda Superb multimedya

Skoda Superb, Karoq ve Kodiaq için yeni multimedya sistem duyurusu

Skoda Superb ve diğer isimler için yazılımsal ve donanımsal değişimleri beraberinde getiren yeni sistem, kullanıcı deneyimini doğrudan etkileyecek.

Skoda’nın en yeni bilgi-eğlence teknolojisi, 2021 model yılıyla birlikte Superb, Karoq ve Kodiaq’a geliyor. Sistemler, VW Group’un üçüncü nesil bilgi-eğlence altyapısına dayanıyor ve her zamankinden daha fazla özelleştirmeye izin veriyor. Yenilikler arasında Laura dijital ses asistanı, İnternet radyosu, kablosuz SmartLink teknolojisi, çevrimiçi kişiselleştirme ve daha fazlası da kendisine yer buluyor. Yazılımın yanında donanımlarda da geliştirmeler yeni Skoda modellerinde olacak. Eski USB-A bağlantı noktaları yerine modern USB-C soketleri de alırken, dikiz aynasının üzerindeki bir USB-C yuvası isteğe bağlı bir ekstra olarak alınabilecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni sistem Skoda Superb ve ailenin diğer üyeleri için değişimlerin başlangıcı olacak

2021 model yılıyla birlikte sunulan dahili bir SIM kart sayesinde, tüm Skoda bilgi-eğlence sistemleri (giriş seviyesi 6,5 inç dokunmatik ekranın dışında) kalıcı bir İnternet bağlantısına sahip olacak. Tanıtımı geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen Laura dijital asistanı ise 15 kadar dili anlayabiliyor. Yenilikler arasında, rotalar artık doğrudan Skoda Connect uygulamasından uydu navigasyon sistemine aktarılabiliyor. Çevrimiçi kişiselleştirme seçeneğiyle, Skoda Connect hesap ayarları farklı modellere aktarmak mümkün olacak. Bu da yeni bir araca geçildiğinde yazılımsal dinamikler için baştan başlamak zorunda kalınmamasına olanak tanıyor. Scala ve Kamiq ise genişletilmiş bilgi-eğlence özelliklerine ek olarak tavana yerleştirilmiş USB-C bağlantı noktasına sahip olacak.

İlginizi çekebilir

Ailenin yeni üyesi Kamiq