reklamı kapat

POPÜLER

Sony WH-1000XM3 incelemesi

GÜÇLÜ SES PERFORMANSI

Lenovo Advertisement

Sony WH-1000XM3 gürültü engelleme performansı kadar ses performansı da epeyce etkileyici. iPhone X ve iPad Pro’da test ettiğimiz kulaklıkta The Weeknd, 2Pac, Michael Jackson, Leonard Cohen ve daha birçok ünlü sanatçının parçasını dinledik. Tüm müzik türlerinde bizi mest eden WH-1000XM3, sanatçıları adeta yanımıza getirdi.

Hem vokallerde hem de enstrümanlarda oldukça detaylı ses sunan kulaklık bas performansıyla da başarılı. Stüdyo kalitesinde ses vadeden kulaklığın piyasadaki en iyi kablosuz kulaklıklardan biri olduğunu altını çizelim. Ses performansına önem veren birisiyseniz Sony WH-1000XM3 bu konuda sizi fazlasıyla mutlu edeceğe benziyor.

Dört dörtlük ses performansı sunan Sony WH-1000XM3, gerek gürültü engelleme teknolojisi gerekse ses performansıyla kulaklardaki pası siliyor. 32-bit DAC ile yüksek ses kalitesi vadeden kulaklıkta Bluetooth kablosuz sese kıyasla yaklaşık üç kat daha fazla veri ileten LDAC teknolojisi de bulunuyor. Kulaklık LDAC teknolojisi sayesinde kablosuz bağlantıda yüksek çözünürlüklü sese yakın kalitede ses elde etmeye imkan tanıyor. Pek tabii bu özelliğin çalışması için için kulaklıkla birlikte LDAC destekli cihazların kullanılması gerekiyor.

Sony WH-1000XM3’ün çok fazla eksi özelliği olmadığını ve artı özelliklerin çok fazla olduğunu belirtelim. Yüksek fiyatı benim için sorun değil diyorsanız Sony WH-1000XM3’ü kesinlikle satın almalısınız.