reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead Norman Reedus

The Walking Dead’i kurtarmak için Norman Reedus’a 20 milyon dolarlık teklif

The Walking Dead dizisi uzun bir süredir zor zamanlardan geçiyor. Başrol Andrew Lincoln‘ün diziden ayrılacağı ortaya çıkınca AMC, diziyi ayakta tutmak için kesenin ağzını açıp, Norman Reedus‘a koşmuş.

Geçtiğimiz gün sizlerle Walking Dead dizisinin yıldızı Andrew Lincoln’ün AMC’nin zombi dramasını terk etmeye hazırlandığını yazmıştık. Reytingleri de son dönemde eskisi gibi olmayan dizi için hayli sevilen başrolün diziden ayrılması ise AMC’ye ikinci bir derbe indirdi adeta. Ancak AMC’nin planları Lincoln’le tamamen bitmemiş gibi görünüyor. Dizinin en sevilen diğer karakteri Daryl’e hayat veren Norman Reedus’la görüşmeler yaptığını yazdığımız AMC’nin Reedus’a ne kadar teklif ettiği ortaya çıktı. The Hollywood Reporter‘ın haberine göre AMC, diziyi sırtlaması için Reedus’a tam 20 milyon dolar teklif ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Krize 20 milyon dolarlık çözüm

Lincoln’ün diziden ayrılacak olması ise ciddi bir sorun teşkil ediyor. Çünkü Rick karakteri çizgi roman serisindeki macerasına devam ediyor ve hikaye de Rick üzerinden yürüyor. Çünkü adı üstünde Rick serinin başrolü zaten… Ancak dizinin çizgi romanın tamamen dışına çıkan ilk kararı olmayacağı da kesin. Yine de serinin giderek daha fazla ana materyalden uzaklaşması, giderek düşen reytinglere ne kadar yardımcı olur bilemiyoruz. Reedus’un teklifi kabul ettiğine dair resmi bir açıklama henüz yok.

İlgili video

The Walking Dead 8. sezon fragmanı