reklamı kapat

POPÜLER

NIU GOVA C0 elektrikli motosiklet

Türkiye’de yer alan NIU’dan kadınlara özel elektrikli motosiklet

Hazırladığı bazı motosikletler Türkiye’de de satılan NIU firmasında ilginç bir model geldi. Kadınlara özel elektrikli motosiklet tanıtıldı.

NIU GOVA C0, yukarıda da dediğimiz gibi ilginç olarak odak noktasına kadınları alıyor. Farklı renk seçenekleri olan şık tasarımlı elektrikli motosiklet, ilk olarak firmaya göre kadınların daha rahat kullanabilecekleri bir oturma pozisyonu ve koltuk yüksekliği sunuyor.

Toplam ağırlığı 75 kg olduğu için kontrol etmenin kolay olduğu motosiklet, teknik verilere bakarsak 5,6 kg ağırlığındaki 48V 14Ah pil paketiyle kullanıma bağlı olarak 50 km ila 60 km arasında menzil getiriyor.

Menzili şehir içi kullanımı için yeterli olan motosiklet, açık olarak çok yüksek bir performans getirmiyor. Açıklamaya göre 400W‘lık elektrik motoru bulunan ürün, bir elektrikli bisiklet gibi maksimum 25 km/s hıza çıkabilir.

Bu hız çok az ancak NIU GOVA C0 sadece şehir içi kullanıma odaklanıyor ve büyük şehir merkezlerinde 25 km/s birçok kişi için yeterli duruyor. Her türlü detayı akıllı telefon uygulaması üzerinden kontrol edilebilen GOVA C0, OTA yani uzaktan güncelleme desteğini de beraberinde getiriyor.

Yerleşik olarak GPS takibi ve hırsızlık önleme özellikleri unutulmayan NIU GOVA C0 elektrikli motosiklet, bağlantı için Bluetooth kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NIU GOVA C0 elektrikli motosiklet modeli ileride Türkiye’de de satılabilir

Arka kısmında çocuk taşımaya da uygun olan motosiklet, 525 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip. Yani oldukça uygun olan NIU GOVA C0, ilk olarak Çin merkezli olarak satılıyor.

Ancak İzmir’de yer alan NIU’nun bu modeli ileride Türkiye’ye de getirme ihtimali bulunuyor. Bu elbette kesin değil ancak olursa çok ses getirecektir.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi