reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mutual Transfer

Xiaomi’den bilgisayar ve telefonları için çok kullanışlı veri aktarım özelliği

Teknoloji dünyasının dev ismi Xiaomi, kendi ekosistemini oluşturmaya devam ediyor. Bu sefer karşımıza Mi Mutual Transfer çıkıyor. İşte detaylar;

Advertisement

Xiaomi, Apple’ın izinde büyük adımlar atmayı sürdürüyor. Bu adımların büyük çoğunluğu ise kullanışlı bir ekosistem için atılıyor. İşte bunların en yenisi Mi Mutual Transfer oluyor. Firmanın Mi Notebook Pro 15.6 Enhanced Edition dizüstü bilgisayarı ile beraber tanıttığı bu yeni teknoloji, Xiaomi telefonlar ve bilgisayarlar arasındaki veri aktarımını çok kolay hale getiriyor. Apple’ın AirDrop özelliğiyle benzer olan Mi Mutual Transfer, destekli cihazlar arasında özel bir WiFi ağı kurarak hızlı şekilde dosya paylaşılmasına imkan tanıyor. Çalışmak için herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymayan yani kendi bağlantısını oluşturan sistem, gösterildiği kadarıyla çok hızlı çalışıyor. Mi Notebook Pro 15.6 Enhanced Edition dışındaki cihazlara yazılım güncellemesi ile geleceği aktarılan özellik, transferi kolaylaştıracak özel bir arayüzü de bünyesinde taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mutual Transfer güçlü bir ekosistem adımı

Firmanın telefonları arasında çalışan Mi Drop özelliğini bilgisayar tarafına da getiren Mi Mutual Transfer, dediğimiz gibi gerçekten oldukça güzel görünüyor. Bilgisayar ile telefonlar arasındaki veri aktarımını çocuk oyuncağı haline getiren özelliğin, yeni cihazların hepsinde olacağı aktarılıyor. Bu tarz özellikler ekosistemi ciddi şekilde güçlendiriyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın çok merak edilen telefonu Mi Mix Alpha