reklamı kapat

POPÜLER

Caviar AirPods Pro Apple kablosuz kulaklık
Caviar AirPods Pro Apple kablosuz kulaklık
Caviar AirPods Pro Apple kablosuz kulaklık

Karşınızda “sadece” 392 bin TL’lik AirPods Pro kablosuz kulaklık

Apple‘ın kısa süre önce lanse ettiği yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods Pro için ilk özel versiyon hazırlandı. Caviar yine boş durmadı.

Advertisement

Akıllı telefonlar için özel versiyonlar hazırlayan Rusya merkezli Caviar, Apple’ın yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods Pro‘yu da es geçmedi. Model için gerçek altın kullanılan özel bir “Gold Edition” versiyonu hazırlayan firma, bu versiyona tam 68 bin dolar yani sadece kur çarpımıyla 392 bin TL‘lik bir fiyat biçti. Yurt dışı fiyatı 249 dolar, Türkiye fiyatı ise 1.899 TL seviyesinde satılan kulaklık için “inanılmaz” görünen bu fiyat, ultra zenginleri bile alım konusunda düşündürecek gibi görünüyor. Bu arada Caivar’ın AirPods Pro için hazırladığı başka versiyonlar da bulunuyor. Özel deri benzeri kaplamalar ile süsleyen bu versiyonların ise 5.800 TL’den 9 bin TL’y kadar değişen fiyatları bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPods Pro kablosuz kulaklık için bilinmesi gerekenler

Kısaca bir özet geçersek kulak içi formunda hazırlanan kablosuz kulaklık, özellikle aktif gürültü engelleme imkanıyla öne çıkıyor. Model burada yerleşik mikrofonlarıyla dışarıdaki sesleri algılıyor ve eşit derecede anti-gürültü üreterek dış seslerin size gelmesini engelliyor. Etrafınızda olup bitenlere kulak verebilmeniz için bir şeffaf moda da sahip olan kablosuz kulaklığın temelinde gelişmiş Apple H1 çipi yer alıyor. Bu sayede Apple cihazlarla çok hızlı şekilde bağlantı kurabilen AirPods Pro, suya ve tere karşı dayanıklı ve telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. Aktif gürültü engelleme ile 4,5 saate kadar, gürültü engelleme kapatıldığı zaman ise 5 saat kadar pil ömrü sunan model, kablosuz şarj yetenekli hazne ile tam 24 saat boyunca görev yapabiliyor.

İlgili Video