reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home setinden paylaşılan videodaki önemli ipucu [İzle]

Marvel her ne kadar ağzını sıkı tutsa da Tom Holland hayranlara küçük ipuçları vermeye devam ediyor. Spider-Man: Far From Home setinden çekilen video, yeni bir karakteri işaret ediyor.

Spoiler paylaşma konusunda Marvel ekibinin en çenesi düşün oyuncularından biri olan Tom Holland, Spider-Man: Far From Home setinden paylaştığı bir video ile hayranlara yeni bir ipucu veriyor. Artık Holland’ın yapımlarla ilgili yeni bilgileri açıklama yöntemi haline gelen bu videolara eklenen paylaşımda Holland, arkada çekim devam ederken hayranlara onu sette ziyaret edebileceklerini belirtiyor. Holland lafı uzatıp, dolandırıp açıklamasını sürdürürken arkada büyük bir su yığınının bir karaktere çarpıp onu geri fırlattığını görüyoruz. Bu da bize ihtiyacımız olan ipucunu veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hydro-Man mi geliyor?

Videoda asla dublör kullanmadığını Tom Cruise gibi tüm sahneleri kendi çektiği konusunda şaka yapan aktörün arkasında savrulan karakter ise Holland’ın dublöründen başkası değil. Yani Peter Parker, ani bir “su saldırısına” uğruyor. Bu da hayranların aklına ilk olarak klasik Spider-Man kötülerinden Hydro-Man‘i getiriyor. Vücudunu suya dönüştürebilen Hydro-Man tahmin edebileceğiniz gibi suyu da kontrol edip bu tarz saldırılar yapabiliyor. Karakterin filmde büyük bir rolü olup olmayacağı ise net değil. Öte yandan bildiğiniz gibi uzun zamandır kulislerde filmin ana kötüsünün Mysterio olacağı ve Jake Gyllenhaal tarafından canlandırılacağı konuşuluyor.

Holland’ın bu videoları ise bize yeni bilgiler sunmaya devam edecek gibi görünüyor. Hatırlarsanız filmin ismini de benzer şekilde bir “kazaymış” gibi duyuran aktör, bu tarz açıklamaları daha çok seviyor. Holland’ın paylaştığı videoyu haberin üzerinden izleyebilirsiniz. Film 5 Temmuz 2019‘da vizyondaki yerini alacak.