reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home yıldızı Jake Gyllenhaal Netflix filmi the division

Spider-Man Far From Home yıldızının heyecan verici Netflix filmi

Spider-Man Far From Home yıldızları uzun süredir süründürülen iki projeyi hayata geçiriyor. Önce Tom Holland’lı Uncharted şimdi de Jake Gyllenhaal başrolünde The Division.

Netflix ve Ubisoft, The Division hayranlarını heyecanlandıracak bir duyuruya imza attı ve Spider-Man Far From Home yıldızlarından Jake Gyllenhaal başrolünde The Division filmi müjdelendi. The Division’ı filmleştirme projesi ise yeni değil elbette. Yaklaşık 3 yıl önce duyurulan proje sürünme aşamasına geçmiş ve bir türlü gelişme kaydedilememişti. Netflix’in adaptasyonu üstlenmesiyle ise işlerin hızlanması bekleniyor. Filmde Gyllenhaal’a Jessica Chastain‘ın eşlik edeceği de açıklamalar arasında. Yönetmen koltuğunda Deadpool 2’nin yönetmeni David Leitch oturuyor.

Netflix’in film için yayınladığı kısa özetse şu şekilde: “Yakın gelecekte, Black Friday sırasında kağıt para aracılığıyla bir virüs salgını gerçekleşir. New York’u kırıp geçiren bu salgın, milyonların da ölümüne sebep olur. Christmas geldiğinde ise toplum kaosa sürüklenmiştir. Felaket dönemlerini yönetmek için eğitilmiş bir grup sivil, kalanları kurtarmak için harekete geçer.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, Spider-Man Far From Home yıldızıyla The Division filmi için hazır

E3 2019‘da Ubisoft panelinde gerçekleştirilen duyurunun ardından ne yazık ki film için bir tarih verilmedi. Ancak önümüzdeki dönemlerde daha detaylı bilgilerin paylaşılacağı açıklandı. Yeni bir duyuruyu Netflix’in kendi yayın kanalları aracılığıyla yapması beklentiler arasında yer alıyor.

Division’ın filminin duyurusunun ise Uncharted filminin tarihinin açıklanmasını takiben yapılması oyuncuları hiç olmadığı kadar heyecanlandırmış durumda. Bildiğiniz gibi bir başka süründürülen oyun filmi de Sony’nin Uncharted‘ıydı. Uncharted’da başrolü Tom Holland üstlenirken, Spider-Man Far From Home’un iki ana yıldızı, uzun zamandır çekilmesi beklenen iki filmin düğümünü çözecek gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı