reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Ünlü yıldızın büyük Avengers Endgame şaşkınlığı

Marvel imzası taşıyan Avengers Endgame filmindeki sürpriz sahnelerden birinin izleyiciler kadar o sahnede rol alan oyuncuyu da şaşırttığı ortaya çıktı.

Öncelikle bahsi geçen sahneden ve oyuncudan kısaca bahsedelim. Hatırlarsanız Avengers Endgame’de Captain America ve Iron Man 1970 senesine geri dönüyordu. Uzay taşı ve Pym partiküllerini ele geçirmeye çalışıyordu. Kahramanlarımız askeri üsse girip asansöre biniyor ve Yvette Nicole Brown‘in canlandırdığı ajanla karşılaşıyordu. Karakter Steve Rogers’a “Burada yeni misin?” diye soruyor ve “Pek sayılmaz” yanıtını alıyordu. Avengers Endgame filmini izleyen Yvette Nicole Brown bu sahneye en az izleyiciler kadar şaşırdığını açıkladı. Bunun sebebi ise Avengers Infinity War‘da rol aldığını sanıyor olmasıydı.

Avengers Endgame sürprizi

“Avengers Infinity War için bir sahne çektiğimi düşünüyordum. Filmde yer almadığımı görünce sahnenin çıkartıldığını düşündüm ve çektiğim sahneyi unuttum. Avengers Endgame’i izlemeye gittiğimde çektiğimiz sahneyi görüp çok şaşırdım. ‘İşte çekim yaptığımız asansör. İşte şuradaki de benim’ diye düşünüyordum. Ne kadar çok heyecanlandığımı kelimelerle ifade etmem mümkün değil. Arkadaşlarım da çok heyecanlandı çünkü iki senedir bu sırrı saklıyordum. Gizlilik sözleşmesi gerçekten çok sıkıydı ve ben de kimseye bir şey söylemedim. Filmde yer aldığımı bilmediğim için Avengers Endgame galasına da gitmedim. Bilseydim giderdim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklamayla bir kez daha anlıyoruz ki Marvel stüdyoları gizlilik konusunda işi gerçekten sıkı tutuyor. Öyle ki oyuncular tam olarak hangi yapımda yer aldığından bile emin olamıyor. Yvette Nicole Brown bu durumun en uç örneği olabilir.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı