reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen Nivus

Volkswagen ailesinin en yeni üyesi Nivus için detaylı görsel

Tanıtımı için geri sayımına devam ettiğimiz Volkswagen Nivus, karakteristik dinamiklerini hiç olmadığı kadar net gösteren görüntüsüyle karşımızda.

Aralık 2019 itibarıyla başlayan ipucu gönderme süreciyle birlikte kademeli olarak gündeme gelmeye devam eden Volkswagen Nivus için artık önümüzde çok fazla bir zaman kalmadı. Grubun SUV atağının son üyelerinden birisi olarak karşımıza çıkacak olan modelin ilk adımda Güney Amerika pazarına sunulma planları devamlılık gösteriyor. Avrupa pazarı için 2021‘nin de işaret edildiği Nivus’un bu zamana kadarki en ciddi detayı ise bugün karşımıza çıktı. Düzenlenen özel bir etkinlik içerisinde detaylara yansıyan aracın, içerisinde bulunduğu sınıfın dinamik karakterine sahip olacağı da artık netleşmiş oldu. Coupe formlu şehirli kompakt SUV olarak nitelendirebileceğimiz model

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen Nivus için teknik detay bilinmezliği devam ediyor

Kısa süre önce yayınlanan ipuçlarında kokpit dinamiklerinin yeni Golf ve ID.3 ile büyük oranda benzerlik göstereceğinin sinyalleri verilen Nivus, genel yapı gereğiyse T-Cross donanımlarını barındıracak. Şimdilik çok fazla teknik niteliği bilinmeyen modelin kaputun altına geldiğimizde ise masada bazı beklentiler olduğunu görüyoruz. Çok da şaşırtıcı olmayan bu seçeneklerin başında ise 1.0 litrelik benzinli motor geliyor. Yaklaşık 125 beygir güçle hizmet edeceği rapor edilen bu makine 6 ileri otomatik şanzımanla kombin edilebilir. Modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Tüm merak edilenleriyle 2020 Volkswagen Golf