YENİ
HTC Vive incelemesi HTC Vive incelemesi

POPÜLER

Dell XPS 10

Dell XPS 10 incelemesi

XPS 10 tablet, Windows RT’li bir cihaz arayanlar için uygun bir seçenek olabilir. Dokunarak kullanım içn optimize edilmiş yeni arayüze sahip Office yazılımlarıyla yüklü olarak gelen XPS 10 ile Dell, özellikle iş hayatını hedefliyor

Dell XPS 10, ARM tabanlı işlemcili bir tablet bilgisayar. Windows RT işletim sistemi ile çalışan 10 inç ekranlı tabletin bir de klavyesi bulunuyor. Klavye, üzerinde microSD kart girişinden başka giriş bulunmayan tablete depolama ve bağlanılabilirlik anlamında da yeni seçenekler sunarken, ekstra pil ömrü de sağlıyor. Klavyenin kullanışlı olup olmadığı değerlendirmesine daha sonra geçelim; şimdilik XPS 10’u fiziksel özellikleri, bağlantıları, performansı ve fonksiyonelliğiyle ele alalım.

YORUMLAR
  • Çağrı Bostancı

    Bugün aldım her açıdan mükemmel

  • tolga

    Satmadigi icin uretimi ve satisi durdurulan bir tablet.. incelemede gec kalmissiniz biraz : )

  • Çağrı Bostancı

    Cihazla ilgili olarak 20 günlük incelemem sonucunda yazınızda önemli hatalar tespit ettim. Klavye kullanımı şarj için olumlu etki etti. OTG özelliğinin mükemmel olduğundan bahsetmek gerekiyor. Ancak haberde bundan neredeyse hiç bahsedilmemiş. USB 2.0 her cihazı bağlayabileceğiniz bir OTG kablo ile geliyor cihaz.

ANKET

Yeni nesil akıllı telefonlar arasında favoriniz hangisi?

Loading ... Loading ...