TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

1

Microsoft takvim uygulaması Sunrise’ı 100 milyon dolara satın aldı

Son zamanlarda yaptığı satın alımlarla gündeme gelen Microsoft, sevilen takvim uygulamasıyla milyonlarca kullanıcıya sahip olan Sunrise firmasını bünyesine kattı.

Sunrise’ın takvim uygulaması iOS, Android, Mac ve PC platformunda kullanılabiliyor. Basit arayüzüyle kullanım kolaylığı sağlayan uygulama, platformlar arasında kolayca düzenleme yapmayı mümkün kılıyor. Microsoft’un satın almasının uygulamayı hiçbir şekilde etkilemeyeceği belirtiliyor. Kullanıcıların uygulamayı eskiden olduğu gibi kullanmaya devam edebileceği söyleniyor. Şirketin teknolojilerinden bazılarının ise Microsoft’un yazılımlarında kullanılacağı belirtiliyor.

Techcrunch‘ın ismi verilmeyen kaynaklardan aldığını belirttiği bilgiye göre satın alım için Microsoft toplamda 100 milyon dolar ödemiş.  Hatırlarsanız geçtiğimiz dönemlerde Microsoft, mail uygulaması olan Acompli’yi satın almıştı. Microsoft’un bu satın alımlarla birlikte var olan servislerini daha iyi bir hale getirmesi ve Office uygulamalarında değişikliğe gitmesi bekleniyor.

YORUMLAR
  • PCDUNYASI

    Microsoft yine yaptı yapacağını desenize.

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...