TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

Samsung Galaxy Note5 incelemesi

Akıllı telefonlarda kalem kullanmayı sevenlerin merakla beklediği yeni Samsung Galaxy Note5 güçlü performansının yanı sıra tüm dikkatleri üzerine çeken şık tasarımıyla da öne çıkmayı başarıyor.

Samsung Galaxy Note serisinin akıllı telefon dünyasında her zaman önemli bir yeri olmuştur. Henüz akıllı telefonların devasa boyutlara ulaşmadığı 2011 yılında ortaya çıkan ve büyük ekranı nedeniyle birçok kişi tarafından eleştirilen Galaxy Note, kendine yeni bir segment oluşturmuş ve phablet telefon modellerinin kendisini takip etmesine olanak sağlamıştı. Bugün bile kalem kullanılan bir akıllı telefon modeli almak istediğinizde Galaxy Note’un dişli bir rakibi bulunmuyor. Böylesine başarılı ve uzun zamandır kendisini geliştiren serinin son telefonu Galaxy Note5, uzun süren sızıntıların ve dedikoduların ardından piyasadaki yerini aldı. Gerek tasarımıyla, gerekse donanımıyla bu zamana kadar belki de en büyük değişimi yaşamış Note olma özelliğine sahip Galaxy Note5, farklı zevklere hitap eden renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

YORUMLAR
 • Ahmet

  Telefonun sadece iyi özelliklerinden bahsedilmiş kötü yönleri yüzeysel geçilmiş bu incelemeden çok Note 5 reklamı olmuş…

 • Aradakalan

  DH’dan Genel konusuna baktığımda herkes ahize sorunundan bahsediyor ve kullanıcıların neredeyse hepsinde mevcut. Alacak arkadaşlar forumlardan iyice takip etsinler ki zaten şu sıralar iade değişim muhabbetleri konuşuluyor. Ne kadar acı ki maalesef yeni özelliklerinden bahseden öven yok denecek kadar az. Bu cihazı çıkış fiyatından alacaklar varsa kesinlikle büyük “Kolay İade” seçeneği olan yerlerden alsınlar. Çünkü sizinde aldığınız cihazda büyük ihtimal Ahize ses sorunu olacak.

 • Akin

  DH takip ediyorsaniz sorunun çözümünün de son sayfalarda bahsedildiğini görürsünüz. yandex son güncellemesi ile sesli komut özelliğinin mikrofonu meşgul etmesi ve ahizede tiz ses sebep olmakta. Özetle 3.party odaklı bir sorun.

 • Aradakalan

  Aynen Dediğin gibi ben yazdıktan sonra netleşti. Zaten senin gibi girip okuyanlar sonucu görmüştür.

 • Bonbon

  Saglik ile ilgili konulara ve özelliklere deginmeniz muhtesem olmus

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...