reklamı kapat
TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

Artık çocuklar kendi oyuncaklarını tasarlayabilecek [Video]

Çocukların hayal gücünün ne kadar geniş olduğunu hepimiz biliyoruz. Hal böyle olunca, piyasadaki sayısız oyuncak bile çocukların hayalindeki karakterleri hayata geçirmekte yetersiz kalıyor. Autodesk‘in geliştirdiği yeni uygulama, çocukların kendi hayalindeki oyuncakları tasarlamasına imkan sağlıyor.

AutoCAD yazılımıyla tanınan Autodesk’in Tinkerplay isimli bu yeni uygulaması, basit arayüzü sayesinde karmaşık tasarımları bile kolayca hayata geçirmeye olanak tanıyor. Kullanıcılar hazır olan parçaları birleştirerek yeni oyuncaklar oluşturuyor ya da var olan parçalar üzerinde değişiklikler yapabiliyor. Ayrıca oyuncağın dokusunun nasıl olacağı ayarlanabiliyor ve istenen renge boyanabiliyor. Sonrasında ise hazırlanan oyuncaklar 3D yazıcı vasıtasıyla üretilerek gerçeğe dönüştürülüyor.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
tinkerplay-scene3
tinkerplay2

 • Fiyat Ücretsiz
 • Boyut 141 MB
 • Yükle App Store
YORUMLAR
 • Burak34

  Windows Phone store da da mevcut keşke taraflılık yaptığınızı bu kadar belli etmeseydiniz

 • Batu

  Windows Phone kullanıcısı olmak bu tür anlamsız yorumları da beraberinde mi getiriyor? Bu haberden nasıl bir taraf çıkardığını anlatsana biz de anlayalım. Eminim bir eksiklik veya hata varsa düzeltilir. Taraf arıyorsan aynaya bak.

 • Burak34

  Tekrar düşündüm ve haklısınız, benim ki gereksiz bir çıkış oldu üzgünüm. Bu arada Windows Phone kullanıcısı olduğumu nerden çıkardınız.

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...