reklamı kapat
YENİ
iPhone X ve tüm özelikleri! iPhone X ve tüm özelikleri!

POPÜLER

Ultimaker iki yeni 3D yazıcısını duyurdu

Ultimaker 2 GO #4
Tanıtılan yazıcılar içerisinde giriş seviyesini temsil eden Ultimaker 2 GO, 3D yazıcıda bir şeyler geliştirmeye yeni başlayan kişiler için ideal görünüyor. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde herkesin rahatça kullanabileceği bir cihaz olacağı belirtilen Ultimaker 2 GO, kompakt yapısı ile kolayca taşınabiliyor ve rahatlıkla her yerde kullanılabiliyor. Söz konusu modelin fiyatının 1.450 dolar olduğu belirtiliyor.

Ultimaker 2 Extended #4Daha çok profesyonellere yönelik olarak geliştirilen Ultimaker 2 Extended ise geniş kapasitesi sayesinde daha büyük ürünler üretilmesine olanak veriyor. 3D yazıcılar arasında doğruluk oranı ve hızı en yüksek yazıcılardan biri olan Ultimaker 2 Extended, üretim süresini büyük ölçüde kısaltabiliyor. 3D yazıcılarla büyük hacimli işler yapmak isteyenlerin tercihi olabilecek yazıcının fiyatı ise 3.030 dolar.

Ultimaker 2 GO ve Ultimaker 2 Extended modellerinin ön siparişlerinin Mart ayında başlayacağı belirtiliyor. Çıkış tarihi ise henüz açıklanmış değil ancak yeni modelleri Nisan ayından itibaren 3Dörtgen konsept mağazasında görmek mümkün olacak.

YORUMLAR
ANKET

En son tanıtılan akıllı telefonlar arasında favoriniz hangisi?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...