reklamı kapat

POPÜLER

Exxen

Exxen’de üyelik silme işlemi [Nasıl yapılır?]

Exxen video servisi dün itibarıyla yayın hayatına başladı. Reklamlı abonelik ücreti aylık 9,99 TL, reklamsız abonelik ücreti 19,99 TL olan servis 1 Ocak’ta yoğunluktan  ötürü sorunlarla karşı karşıya gelmişti.

Bugün itibarıyla hem girişte hem de videolardaki sorunun çözüldüğünü görüyoruz. Servisi beğenenler olduğu gibi beğenmeyen kullanıcılar da var. 1 haftalık üyeliği ücretsiz olan servis daha sonrasında kullanıcılardan yukarıda belirttiğimiz tutarları çekecek. Servisi iptal etmeyi düşünüyorsanız haberimize göz atabilirsiniz. Kullanıcılar video servisinin internet sayfasına girip daha sonrasında profillerine giriş yapması gerekiyor. Profil sayfasının sağ alt tarafında ”Profilimi Sil” bağlantısına tıkladıktan sonra hesap otomatik siliniyor. Pek tabii bu işlemin ardından izleme geçmişi ve profile ait tüm listeler de gidiyor.  Bu işlemin ardından abonelik işlemi de otomatik olarak siliniyor. Bu internet sayfasına tıklayarak canlı sohbet üzerinden de üyeliğinizi iptal ettirmek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Exxenn video servisinde televizyon uygulaması var mı?

Yayın platformunun internet sayfasında mobil platformlar için bir mobil uygulamanın olduğu belirtilse de Exxen uygulaması şu anda sadece iOS platformunda yer alıyor. Uygulamanın Android versiyonu henüz indirmeye sunulmuş değil. Video servisinin ayrıca televizyon uygulaması da yayınlanmadığını söyleyelim. Önümüzdeki günlerde hem video servisiyle ilgili sorunların çözülmesi hem de uygulamaların indirmeye sunulması gerekiyor. Servisle ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

SpaceX, geleceğin roketi için etkileyici bir video yayımladı